Hakkımızda

Hakkımızda

Tvhosting.net interaktif canlı yayın hizmetinde 11 senedir kesintisiz hizmet vermekteyiz. Birçok firma ve kurumlara alt yapı desteği ile canlı yayın ve interaktif yayın hizmetleri sağlamaktayız. Bireysel ve kurumsal interaktif canlı yayın hizmetlerinde kesintisiz ve güvenilir hizmet için burdayız.Destek sistemimiz mail veya ticket sınırlı değildir. Her zaman mümkünse yüz yüze veya telefon ile sizlerin tüm soru ve sorunlarına çözüm bulmaktan mutluluk duyuyoruz. Mesai saatimiz günün 24 saatidir. Dilediğiniz an bir telefon ile sorularınıza yanıt veriyor ve çözüme kavuşturuyoruz. 

Kaliteli , sorunsuz, kesintisiz hizmet için sizide aramızda görmek mutluluk duyarız.

Sunduğumuz Hizmetler

İp kamera canlı yayında kesintisiz ve eşsiz özellikler hizmet alabilirsiniz. Limitsiz ip kamera ekleyebilme, Yayına logo ve alt yazı ekleyebilme, ip kamera canlı yayına ses, müzik veya reklam ekleyebilme.Aynı anda Facebook,Youtube,Twitter/Periscope,Twitch,DailyMotion,Webtv üzerinden ortak olarak hem logo hem alt yazı desteği ile yayın yapabilirsiniz.

Tv Hosting; video ve ses bilgilerinin gerçek zamanlı olarak aktarılması için kullanılan terimdir. Yayıncı video ve ses bilgilerini gerçek zamanlı olarak medya sunucusuna gönderir. Ziyaretçi ses ve video anlık olarak player ile çözerek izleyebilir.

Tv Hosting hizmetinde standart paketlerden kurtulun. Tvhosting.net adresinden alacağınız tv hosting hizmetinde size özel hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Gelişmiş Kontrol Paneli

Size özel sunucu hizmeti ile yüksek bağlantı ve kesintisiz sunucu hizmeti alabilirsiniz. Medya server yazılım kurulumu ve kontrol panel seçeneği ile kendinize ait sunucu hizmeti tarafımızca hizmet verilebilir.

Biz Kimiz?

  • Misyonumuz

    Firmamızdan hizmet alan kişi ve kurumlara en iyi en hızlı ve güvenilir hizmeti sağlamak.

  • Vizyonumuz

    Tv hosting , radyo hosting , ip kamera canlı yayın , hizmetlerinde ilk akla gelen isim olmak kullanıcılarımıza müşteri değil bir dost ilgisi vizyonumuzdur.

  • Kalite Politikamız

    Verdiğimiz hizmetlerde en son teknoloji takip ederek en kaliteli hizmeti sağlamak bizler için en önemli unsurdur.