Tv Hosting

Tv Hosting Hizmeti

 

Sosyal medya canlı yayın hizmeti ile aynı anda tek bir kontrol paneli üzerinden 6 farklı sosyal medya hesabınızda canlı yayın  yapabilirsiniz.

Tvhosting'den alacağınız hizmetler üzerinden ek bir bileşen gerekmeden tek bir yayın göndererek aynı 6 farklı sosyal medya hesabınıza canlı yayınınızı gönderebilirisniz. 

 Sosyal Medya Canlı Yayın

Canlı yayınlarınızı kontrol paneli üzerinden aynı anda 6 farklı sosyal medya hesabınıza aktarabilirsiniz.Bu şekilde canlı yayınınızı tek bir yayınla Facebook, Youtube, Twitter/Periscope, Twitch, DailyMotion, Webtv ve sitenizde limitsiz izleyici desteği ile yayınlayabilirsiniz.

 Sosyal Medya Canlı Yayın Alt Yazı Desteği

Sosyal medya yayınlarınızda alt yazı desteği ile yayınınızı zenginleştirebilirsiniz. Sosyal medya canlı yayın esnasında anlık olarak kontrol panelinizden alt yazı gönderebilir dileidğiniz an alt yazınızı güncelleyebilirsiniz.

 Sosyal Medya Canlı Yayın Logo Desteği

Sosyal medya canlı yayınınız için logo ekleyebilirsiniz. Sosyal medya yayınına başlamadan önce kontrol panelinizden logonuzu ekleyebilir Facebook,Youtube,Twitter/Periscope,Twitch,DailyMotion,Webtv için farklı logo yayınlayabilirsiniz.

 Yüksek Kapasiteli Sunucular

Yayınlarınız için yüksek kapasiteli sunucular kullanılmaktadır. Yayınlarınız 7 farklı lokasyonda toplam 47 sunucu ile kesintisiz şekilde yüksek bağlantı kapasiteli sunucular üzerinden sağlanır. Sunucular anlık olarak firmamız tarafından tekip edilir. Herhangi bir sorunda anında 7 gün 24 saat müdahale edilir.

 Teknik Destek

Aldığınız tüm hizmetlerde 7 gün 24 saat telefon ile destek alabilirsiniz.Tv canlı yayın kurulumu konusunda , siteniz için player desteği konusunda tüm sorularınızı anında yanıtlayacak teknik destek ekibimize bir telefon ile ulaşabilirsiniz.

 

Sosyal Medya 1 Sosyal Medya 2 Sosyal Medya 3 Sosyal Medya 4